Operator wózka widłowego- praca w Pułtusku

KONTAKT

Pułtusk - Dodane przez justyna.pardon (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Operator wózka widłowego- praca w Pułtusku

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Dla naszego Klienta w Pułtusku aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Pułtusk
Nr ref: OWW/WA2/12/14

Obowiązki:
rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych
obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:
uprawnienia do obsługi wózka widłowego
min. półroczne doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego
mile widziana doświadczenie w obsłudze wózków widłowych wysokiego składowania
dokładność i precyzja
gotowość do pracy z ciężkimi elementami

Oferujemy:
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez Adecco na pełen etat, z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u klienta
pracę w systemie trzyzmianowym
możliwość podjęcia pracy od zaraz
zorganizowany dojazd z Ciechanowa i Przasnysza

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Mapa PułtuskProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Operator wózka widłowego- praca w Pułtusku

Polecane, ciekawe strony z Legionowa. Prowadzisz serwis o Legionowie lub zwiazany z Legionowo - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Legionowa !Zobacz stronę EKOEMITER !Zobacz stronę Portal Legionowo !Zobacz stronę Serwis Miasta Legionowa !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Legionowo City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Legionowa: Warszawa ogłoszenia - Wołomin darmowe ogłoszenia - Pułtusk ogłoszenia bezpłatne - Piaseczno ogłoszenia - Otwock sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję