Obóz aktorski z gwiazdami

KONTAKT

Legionowo - Dodane przez l.krzyzanski (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Obóz aktorski z gwiazdami

Zapraszamy dzieci w wieku 8 12 lat (inne kategorie wiekowe też)

Twoje dziecko marzy o spełnianiu swoich marzeń aktorskich? Jeśli tak to zapraszamy na siedmiodniowy Obóz aktorski z gwiazdami prowadzony przez sławnego aktora Hacena Saharoui występującego m.in. w serialu Przepis na Życie oraz profesjonalnego wokalisty Rafała Sekulaka znanego z programu The Voice of Poland i Bitwa na Głosy w, której zdobył III miejsce wraz z drużyną Meza.
Zajęcia adresowane są dla dzieci zainteresowanych zgłębianiem tajników zawodu aktora . Warsztaty posiadają walory ogólnorozwojowe i uczą dyspozycji przydatnych każdemu: pozbawiają nieśmiałości, przygotowują do wystąpień publicznych, uczą mowy ciała, precyzji myślenia, rzeczowości i konkretności komunikowania. Celem obozu aktorskiego jest praca nad sobą, poprzez zabawę, ćwiczenia, zadania np. wcielanie się w różne role, sprawdzanie się w sytuacjach, które uczą podejmowania decyzji, szybkiego myślenia oraz kreatywności. To zajęcia, które służą odkrywaniu niezwykłych możliwości naszego głosu, ciała i wyobraźni.

Program zajęć aktorskich:
Dykcja i emisja głosu/piosenka aktorska
Zajęcia wprowadzają zasady wymowy i operowania głosem, obejmują również ćwiczenie tych zasad i wdrażają stosowanie ich w codziennej wymowie.
Improwizacje.
Zajęcia, które polegają na tworzeniu improwizowanych etiud rytmiczno-gestyczno-ruchowych, budują poczucie zespołowości pomagają w pozbyciu się skrępowania i nieśmiałości.
Interpretacja tekstu.
Zajęcia obejmują zagadnienia analizy tekstu i tworzenie własnych wypowiedzi w oparciu o tekst literacki; są szkołą logicznego myślenia i świadomego posługiwania się słowem.

Charakteryzacja
Poznanie technik charakteryzacji, wykonywania makijażu scenicznego oraz filmowego.

Praca przed kamerą
Celem zajęć jest poznanie kluczowych techniki zachowywania się przed kamerą i metod radzenia sobie z tremą oraz strachem przed byciem nagranym.
Ruch sceniczny
Zajęcia pozwalają ukierunkować energię nadpobudliwych i wyjść z cienia nieśmiałym. Jednocześnie jest to doskonała metoda na poprawienie swojej sprawności i koordynacji ruchowej.
Animacja przedmiotów.
Celem zajęć jest przygotowanie indywidualnych lub grupowych etiud z wykorzystaniem przedmiotów z otoczenia jako aktorów i nośniki symbolicznych znaczeń. Zajęcia te kształcą wyobraźnię i alegoryczne myślenie.

Elementarne zadania aktorskie
Poznanie i ćwiczenie technik i stylów gry, monologów, scen dialogowych, etiud scenicznych, improwizacji itp.

Sceny współczesne
Celem zajęć jest przygotowanie uczestników do spektaklu, który zostanie przedstawiony w dniu zakończenia obozu.
Terminy:
I - 28.06 do 05.07
II - 12.07 do 19.07
III - 19.07 do 26.07
IV - 26.07 do 02.08
V - 02.08 do 09.08
VI - 09.08 do 16.08
VII -16.08 do 23.08
VIII - 23.08 do 30.08
Cena:
1400 złotych (w cenie ubezpieczenie)
Dojazd na koszt własny !
Zakwaterowanie
Leśne Klimaty Soplicowo (ul. Jastrzębia 2, Otwock) jest obiektem o charakterze rekreacyjno-sportowym. Do dyspozycji są domki 4 i 8-osobowe o wysokim standardzie mieszkania. Domki posiadają w pełni wyposażony aneks kuchenny,łazienki oraz tv.
Wyżywienie (w cenie):
Śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja.

Atrakcje dodatkowe:
Gra w podchody;
Śpiewy przy ognisku;
Badminton;
Wieczorne pokazy filmowe;
Przejazd bryczką (za dopłatą);
Nauka jazdy konno (za dopłatą).
Co zabrać:
Wygodny strój do zajęć ruchowych, plecak, buty do pieszych wycieczek, buty sportowe, ciepły sweter, nieprzemakalną kurtkę, letnie nakrycie głowy, kremy z filtrem UV, legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną (z numerem Pesel).


Zgłoszenia prosimy przesyłać na maila, w temacie prosimy wpisać: OBÓZ AKTORSKI Z GWIAZDAMI. W treści maila prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka, wiek oraz termin obozu.
Po wysłaniu zgłoszenia droga mailowa otrzymaja Państwo od nas formularz zgłoszeniow wraz z numerem konta , który prosimy wypełnic i odesłać wraz z potwierdzeniem wpłaty zaliczki w wysokości 200z

Mapa LegionowoProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Obóz aktorski z gwiazdami ,1 400 zł


Polecane, ciekawe strony z Legionowa. Prowadzisz serwis o Legionowie lub zwiazany z Legionowo - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Miasta Legionowa !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Legionowa !Zobacz stronę EKOEMITER !Zobacz stronę Portal Legionowo !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Legionowo City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Legionowa: Warszawa ogłoszenia - Wołomin darmowe ogłoszenia - Pułtusk ogłoszenia bezpłatne - Piaseczno ogłoszenia - Otwock sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Legionowo City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj